Combinatie van huizen is enkel mogelijk op aanvraag. Dit geldt zowel voor huizen die op wandelafstand van elkaar liggen als voor huizen die verder van elkaar verwijderd zijn. Je neemt daarvoor dus best contact op met het JEKA-team in Brussel.
In Stanzach bevinden zich zeven huizen (Bergland, Consience, Groeninghe, Hadewych, Krone en Verriest) op wandelafstand van elkaar. Door combinaties van deze huizen is het mogelijk er te verblijven met groepen tussen min. 30 en max. 243 personen.
Zowat alle combinaties zijn mogelijk, bijvoorbeeld: Consience + Krone = min. 30 - max. 44, of Bergland + Consience + Groeninghe + Krone + Verriest = min. 170 - max. 243.
Bergland
min. 64 - max. 89
Consience
min. 14 - max. 18
Groeninghe
min. 44 - max. 65
Krone
min. 16 - max. 26
Verriest
min. 32 - max. 45
In Elmen bevinden zich twee huizen (Borluut en Lamme) op wandelafstand van elkaar. Door combinaties van deze huizen is het mogelijk er te verblijven met groepen tussen min. 71 en max. 90 personen.
Borluut
min. 36 - max. 48
Lamme
min. 35 - max. 42
In Bach bevinden zich vier huizen (Breughel, Nele, Raphaela en Trudo) op wandelafstand van elkaar. Door combinaties van deze huizen is het mogelijk er te verblijven met groepen tussen min. 165 en max. 190 personen.